קינוח

סדרת יינות מחוזקים. –  לסדרה זו מגיעים ענבים בשיטת גידול ייחודית מבציר ידני מאוחר.
באדום – בהגעת הענבים ליקב האשכולות נבררו בקפידה ולאחר מכן הופרדו הגרגירים מהשידרות, משם  תסיסה חלקית עד לרמת סוכר רצויה, הוספת כוהל ענבים  על מנת לעצור המשך תסיסה . תסיסה והשריה על הקליפות באמצעות שמרים ייחודיים כל זאת בתסיסה חמה ומהירה מביאים למיצוי מלא של הפרי תוך שילוב של אלכוהול גבוהה המשתלב עם הפרי.
בסמוק – בהגעת הענבים ליקב האשכולות נבררו בקפידה ומשם סחיטת הענבים על מנת לשמור על הצבע הייחודי של יין זה, משם תסיסה חלקית עד לרמת סוכר רצויה, הוספת כוהל ענבים  על מנת לעצור המשך תסיסה . תסיסה חמה ומהירה  באמצעות שמרים ייחודיים הביאו למיצוי נכון של הפרי תוך שילוב של אלכוהול גבוהה המשתלב עם הפרי.
היין מתיישן בחביות עץ אלון לתקופה של 30-36 חודשים מחוץ ליקב כאשר טמפרטורת היין בחבית יכולה להגיע ל 45 מעלות בקיץ וקרוב מאוד לאפס מעלות בחורף.

Plot 98  – אדום

Plot 98  - אדום

הגוון הינו אדום ארגמני כבד וסמיך.
באף ריבת שזיפים בשלים, פירות יבשים, דבלה,חרוב , דבש תמרים הנתמכים בריחות של אגוזי לוז ובוקה מאוזן של קקאו מתקתק אך לא מכביד.מרקם עבה וסמיך המאופיין בעוצמות גבוהות של ריכוז פרי עם תמיכה של אלכוהול גבוה ומשתלב.
יין בסגנון פורט שונה ומיוחד, אלגנטי עם מתיקות מתונה ולא מכבידה.
מחיר מומלץ לצרכן: 100 ₪.

Plot 98  – סמוק

Plot 98  - סמוק

הגוון הינו בעל צבע נחושת כתום צלול ומבריק.
באף ריבת תאנים, אשכולית אדומה, אגס, אננס ומלון .שפע תבלינים, קינמון, ציפורן, סיגליות ליקריצ' וארל גריי עם בוקה מאוזן של וניל מתקתק. מרקם עבה וסמיך המאופיין בעוצמות גבוהות של פרי דבשי ומקורמל.
יין בסגנון פורט שונה ומיוחד, אלגנטי עם מתיקות מתונה.
מחיר מומלץ לצרכן: 100 ₪.