יקב אדיר זכה להוקרה מהשגרירות הצ'כית

אדיר26 – 28 יוני 2012 מלון וורונז' / ברנו
יקר הייננים וסוחרי היין,

לראשונה השנה, צ'כיה מחזיקה תחרות יין בעולם תחת חסותו של ארגון, בינלאומי OIV עבור יין יין שבסיסה בפריז. הפורום מארגן סוביניון 2012, החברה VINSELEKT MICHLOVSKÝ בע"מ, מזמין אתכם להשתתף באירוע הייחודי וההיסטורי כל יצרנית ומשווקת של יין סוביניון בלאן, קברנה סוביניון, פינו בלאן, פינו גרי, פינו נואר ושרדונה מכל רחבי העולם.

VI. היין השנתי התחרות הבינלאומית "פורום סוביניון 2012", אשר לאחר מכן מצטרף בתחרויות המובילות בעולם, מלווה את מהדורות מוצלחות שהתקיימו בשנת 1998, 2000, 2004, 2008 ו 2011. התחרות היא על מנת להדגיש את החשיבות של ענבים ויין בעולם זנים – סוביניון בלאן וקברנה סוביניון, והשנה ממשפחות ביקור הזנים בורגונדי פינו בלאן, פינו גרי, פינו נואר ושרדונה.

סוביניון הפורום מספק הזדמנות ייחודית להשוות בין אלה סוגים שונים של יינות מאזורים שונים של אירופה והעולם, המאופיינים בתנאי אקלים וקרקע שונים, כמו גם יינות המיוצרים בטכנולוגיות שונות, לעתים שונות בתכלית. חבר השופטים יכלול טועמי המובילים בעולם, נציגי UIOE OIV (האיחוד הבינלאומי של Oenologists) ו המעריכים הטובים ביותר של הרפובליקה הצ'כית וסלובקיה.

המארגן של התחרות היא חברה עם VINSELEKT MICHLOVSKÝ בשיתוף עם איגוד הכורמים של הרפובליקה הצ'כית, הרפובליקה הצ'כית קרן יין, יין מרכז לאומי, אישי ארגונים אחרים.

תחרות מכבדת באופן מלא בסטנדרטים בינלאומיים לתחרות היין הבינלאומית, פרסמה בהחלטה 332A/2009 OIV (OIV תקן בינלאומי יין ומשקאות spirituous של תחרויות המקור vitivinicultural – OIV ברזולוציה / Concours 332A/2009).

התחרות נערכה בחסות m.j. שר החקלאות, אינג. Bendl, נגיד מונסיניור אזור דרום מורביה. מיכל Hasek וראש העיר הרומית Onderka ראשון, תואר שני במנהל עסקים.