איך בוחרים פעילות ליום כיף לחברות

אם אתם מתכננים יום כיף לחברות בצפון אתם חייבים לקרוא את המאמר הבא.

אנשי משאבי אנוש רבים שוברים את הראש על מנת ליצור חוויה בלתי נשכחת עבור העובדים בחברה ליום כיף לחברות בצפון, במרכז או בדרום. השילוב של קבוצת אנשים המגיעים מרקעים שונים, מתרבויות שונות, תחביבים שונים ועוד שהקו המחבר ביניהם הוא מקום עבודתם לא בהכרח משימה פשוטה.

אמנם ציינו את אנשי משאבי אנוש אך לפעמים בחברות קטנות אין מחלקה ייעודית שכזאת והנטל נופל על אחד מעובדי החברה ואז המשימה קשה שבעתיים עבור אותו אדם. אז על מנת שתוכלו להקל על עצמכם את בחירת הפעילויות והאטרקציות ליום כיף לחברות בצפון המשיכו לקרוא מאמר זה.

השלב הראשוני שעליכם לדעת טרם התכנון ליום הכיף הוא – מיקום בארץ, אז במקרה זה בחרנו צפון. כמה זמן יימשך יום הכיף, ישנן חברות המוציאות את עובדיהם ליום כיף מהבוקר עד הערב של אותו היום וישנן חברות המעניקות לעובדיהם יומיים של כיף וגיבוש לעובדי החברה. עליכם  לקבל הנחיות ברורות מבעל העסק לכוונותיו. השלב השלישי שבלעדיו לא ניתן להתחיל את התהליך הינו התקציב. ללא החלטה מראש של תקציב, קשה מאוד ליצור תכנון מסודר בעבור יום כיף לחברות בצפון.

עם סיום הגדרת שלושת הפרמטרים הקודמים אתם יכולים להתחיל את החקר ותכנון האירוע.
תחילה, עליכם לחשוב על כלל המשתתפים ביום הכיף, לדוגמא, אם ישנם שומרי מסורת בין העובדים מומלץ שיום שישי וסופי השבוע יהיו מחוץ ללוחות הזמנים. מרבית החברות מבינות כי סופי השבוע מוענקים ליחסים משפחתיים ומראש שוללים זאת אך ישנן חברות קטנות וצעירות שפחות לוקחים את הנתון הזה במחשבה תחילה.

סקרו באתרי האינטרנט מה הן הפעילויות שניתן לשלב בדרך לצפון. שילוב הנסיעה הממושכת לצפון עם עצירות ביניים או עצירות ריענון לנהגים זו דרך נפלאה להגיע בבטחה ולהוסיף חוויה על הדרך, תרתי משמע. עצירה לארוחת בוקר בטבע, חורשה או פארק ואפילו בגלריה תרבותית עם אפשרות לשלב ארוחת בוקר כפרית יכולים לעשות את העבודה.

בחיפושכם באתרי האינטרנט לאטרקציות בצפון, שלבו פעילויות בהם אתם מכוונים את כול משתתפי היום הזה לפעילות משותפת וחווייתית, אתם רוצים להשיג כמה שיותר משתתפים פעילים שיצרו יחד אווירה של כיף. כדי ליצור אווירה קלילה, מומלץ לשלב ביקור ביקב שלנו, יקב אדיר עם טעימות איכות וסיור ביקב הכולל נופי כרמים החוויה תהיה מעצימה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
21.10.2021
יין איטלקי בבריזה ישראלית - ביקור ביקב אדיר

המשך קריאה
03.10.2021
רעיונות לאטרקציות זוגיות ורומנטיות באיזור הצפון

המשך קריאה
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
18.08.2021
איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב