איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

במאה ה-21 שכר הולם כבר לא מספיק כדי לשמר את העובדים ולהבטיח מקסימום תרומה לחברה של כל אחד ואחת מהם. לתנאי העבודה יש השפעה משמעותית על המוטיבציה, ומעסיקים שמודעים לכך דואגים בין השאר גם לארגן ערבי חברה. יקב הוא לוקיישן מושלם: יין, כידוע, משמח לבב אנוש, ידע רלוונטי בתחום תמיד מתקבל בברכה ובעזרת הטיפים הבאים אפשר לשדרג עוד יותר את יום הגיבוש והכיף לעובדים, וכך להפיק ממנו את מלוא התועלת האפשרית.

טיול באזור

כשהיקב ממוקם בגליל העליון, אחד האזורים היפים ביותר בארץ ללא ספק, ניתן לשדרג את האירוע עם טיול מתוכנן ומושקע עוד לפני הטעימות והלגימות ביקב עצמו. הצפון מציע שפע אדיר של מסלולי טיולים ומקומות יפהפיים, כך שתוכלו למצוא בקלות מסלול שיתאים לעובדים שלכם מבחינת רמת הקושי וגם מבחינת הזמן הנתון. בפרט מומלצים לוקיישנים כמו החצבני ומקומות אחרים שיש בהם שפע מים, ואם תרצו תוכלו גם לבחור בטיול על גבי טרקטורונים או ג'יפים או לחילופין פעילות עם קיאקים. אופציה נוספת היא ביקור במקומות שמספרים את הסיפור המרתק של הגליל מבחינה תרבותית והיסטורית – לדוגמה חורפיש. אחרי סיור בחיק הטבע הביקור במרכז המבקרים של היקב הוא הסיום המושלם ליום כיפי במיוחד.

התאמה מלאה לכל הרגישויות וההעדפות

גיבוש העובדים מוביל למחויבות רבה יותר לחברה ובהתאם לעבודה פורייה מאוד. חלק מהגיבוש הוא להכיר כל עובד ועובדת, ובפרט רגישויות והעדפות שעשויות לבוא לידי ביטוי במהלך האירוח ביקב. על-מנת שערב החברה יהיה נעים וגם טעים, בוחרים מעסיקים רבים לשלב גם סדנא קולינרית – למשל הכנת גבינות שמשתלבות היטב עם היין, אפייה בטאבון, ייצור שוקולד, פסטות ועוד. מומלץ לוודא עם העובדים והעובדות מראש לגבי רגישויות אפשריות – למשל רגישות לגלוטן או ללקטוז, וגם העדפות ערכיות כמו צמחונות או טבעונות שהופכות נפוצות יותר ויותר חשוב לקחת בחשבון ולהיערך בהתאם.

חוויה גם לחך וגם לנפש

אמנם יין משמח לבב אנוש, אבל ערב חברה מגבש יכול להפוך לעוד יותר מלהיב כשמוסיפים לאירוע עוד מרכיב – למשל הופעה של סטנדאפיסט או הופעה של אמן חושים. תוספת כזו הופכת את הערב לבלתי נשכח באמת, בזכות החיבור בין החוויה לחך לבין הצחוקים הבלתי פוסקים שמייצרים סטנדאפיסטים מוכשרים או לבין תחושת הוואו שמתעוררת כשצופים באמן חושים בפעולה.

חדר בריחה

דרך נוספת להעשרת יום הגיבוש והכיף היא חדר בריחה. חדרים אלה, שהפכו לפופולריים מאוד בשנים האחרונות, מאתגרים את העובדים וגם מחייבים אותם לשתף פעולה כדי להתמודד בהצלחה עם המשימות השונות. בחדר הבריחה כל עובד ועובדת מביאים לידי ביטוי את היכולות הייחודיות שלהם, וביחד הם מפצחים את החידה – וזוכים גם לסיפוק רב וגם להיכרות טובה יותר זה עם זו.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
21.10.2021
יין איטלקי בבריזה ישראלית - ביקור ביקב אדיר

המשך קריאה
03.10.2021
רעיונות לאטרקציות זוגיות ורומנטיות באיזור הצפון

המשך קריאה
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
11.07.2021
תכנון מוצלח של טיול משפחתי בצפון הכולל סיור יקבים

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב