אירועי יין בכנסים ואירועים עסקיים מיוחדים

אירועי יין יכולים להתחלק לכמה סוגים, בין אם מדובר באירועים פרטיים, אירועי יוקרה לכל מטרה או כנסים ואירועים בעלי מיתוג עסקי.

לרוב, אנחנו מורגלים להשתתף בסוגים של אירועים יותר משפחתיים או חבריים כמו חתונה, מסיבות רווקים, בר או בת מצווה, בריתות וכדומה, אך כשמדובר באירועי חברה, זהו תחום אירועים בפני עצמו כאשר הצרכים מהאירוע הם שונים וכך גם התכנון וההפקה.

מכיוון שכאמור, מדובר בתחום בפני עצמו, עולם הכנסים ואירועים בעלי מיתוג עסקי הוא עולם ומלואו ובו סוגים שונים של אירועים. בגלל שמדובר באירועי חברה, על האירוע לשדר מקצועיות ויוקרה מתאימה לאופי החברה וגם למיתוג עסקי של החברה או התאגיד. על כן, לרוב יהיו אלו אירועי יין או אירועי יוקרה מבחינת שאר התוכן.

הסיבות הנפוצות בקרב חברות ותאגידים לקיים אירועי יין, כנסים ואירועים הן בעיקר למטרות גיבוש צוותי העובדים, אירועי בוטיק או אירועי יוקרה שמקדמים יחסי ציבור ושיווק מיתוג עסקי, או חגיגה של ריענון מיתוג עסקי מחדש למשל, כמו גם כנסים ואירועים שמטרתם להעניק ידע ומידע מעשיר לעובדים ולאורחים.

סוגים של כנסים ואירועים

כאמור, הסוגים והסיבות לקיום אירועי חברה יכולות להיות רבות וכל אחת מהסיבות הללו משרתת מטרה ארגונית אחרת עבור החברה או התאגיד.

יחסי ציבור

תאגידים רבים וגם חברות בסדרי גודל שונה מקיימים צעדים לקידום יח״צ ומהלכים שיווקים, על מנת להשאיר את החברה שלהם רלוונטית כמו גם לבלוט ולהרשי מעל המתחרים שלהם בתחום. לרוב, לצד עובדים בתפקיד ניהולי או בכיר וגם הצוותים אשר מוזמנים לאירוע כזה, מפגינים נוכחות באירועי חברה אלו כצעד אסטרטגי, לצד אורחים מומנים שיהיו לרוב לקוחות קיימים או פוטנציאליים, כמו גם קניינים, זכיינים וכדומה. המטרה העיקרית בכנסים ואירועים אלו היא לקדם את המוצר או השירות שהחברה מציעה ומעניקה ללקוחותיה.

עקב המטרה שאמורה להשאיר רושם וטעם טוב על הלקוחות, לרוב יהיו אלו אירועי יוקרה או אירועי בוטיק, המעוצבים בסגנון יוקרתי, מכילים משקאות מפנקים ועשירים וכיבוד מלוא הטוב, והסגנון המתאים ביותר עבור המטרה הזו היא לקיים אירועי יין, עם טעימות ופינוק של סבבי משקאות על חשבון החברה.

לצורך הפקת אירועי יין מותאמים במיוחד לאופי האירוע, כדאי בהחלט להיעזר בשירותים האקסקלוסיביים אצלנו ביקב אדיר, כמו גם שירותי קייטרינג עם זני היינות האיכותיים ביותר שקיימים בארץ, תוך כדי מתן השירות הטוב והמקצועי ביותר על ידי אנשי השירות והייננים שלנו בשטח, שיקפיצו את האירוע שלכם פלאים.

כנסים מקצועיים

כשמדובר בחברות ותאגידים שמטרתם להעביר כנסים ואירועים עבור עובדי החברה, לרוב זה בכדי לאגד את כלל הצוותים העובדים בחברה ולהעניק להם ידע מקצועי. הכנסים מכילים הרצאות שונות מהמומחים בתחום שלהם, לדוגמא – כנס בנושא רפואה בו מוצגים החידושים האחרונים במכשור הרפואי וכוללים גם הדרכות לעובדים כיד להשתמש במכשור זה למען שיפור ויעילות העבודה.

אירועי חברה וגיבוש

כשמדובר בכנסים ואירועים עסקיים, הם לא שוכחים גם להנות מעת לעת, כאשר עצם הפקת יום גיבוש עובר צוותי העובדים מטפח את הקשרים הבינאישיים בקרב הקולגות בעובדה כמו גם יחסי עובד מעביד, על פי מחקרים. כמו כן, פסיכולוגית העובד אשר משתתף בימי גיבוש בעבודתו מרגיש שדואגים לו במקום עבודתו ורוצים לרווחתו, מה שמעלה אוטומטית את המוטיבציה ואת היעילות בעבודה.

בימי גיבוש כאלו המטרה העיקרית היא הנאה מרובה ורענון השגרה היומיומית ולכן אירועי יין יתאימו פה מאוד. כך העובדים שלכם ירגישו משוחררים יותר וירגישו כיף לצד חבריו במקום העבודה.

לסיכום, ניתן לראות כי כי אירועים עסקיים יכולים להיות למטרות שונות כמו הענקת חידושים וידע מקצועי, למטרות פרסום וגם למטרות הנאה ופנאי והענקת הרגשה של טיפוח העובד להעלאת המורל. לכן בין אם אתם בעלי העסק או עובדי משאבי אנוש אשר מתפקידם לעסוק במלאכת הפקת האירוע, כדאי לשים לעצמכם את הגדרת אופי האירוע בראש ובראשונה עוד בטרם תכנון שאר הפרטים, לצורך הקלה במשימה.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
30.06.2022
סדנאות קולינריה עם טעם של עוד

המשך קריאה
09.06.2022
חתונה ביקב - לשבור את הכוס במקום הנכון

המשך קריאה
26.12.2021
יום הולדת ביקב – עם הרבה יין ישראלי משובח

בכל שנה אנחנו חוגגים יום הולדת, ובכל שנה אנחנו מחפשים רעיון מקורי חדש כיצד לחגוג עם המשפחה ועם החברים. יום הולדת ביקב כבר חגגתם? אם לא, מצפה לכם חוויה טעימה, רומנטית וקבוצתית מהנה במיוחד – עם סיורי יין ביקבים האיכותיים של הצפון. מאמר חגיגי במיוחד.

המשך קריאה
05.12.2021
רעיונות ומקומות עבור פיקניק בצפון

כשאתם מטיילים בצפון הירוק והמדהים של ישראל, ולמרות שיש מסעדות מדהימות באיזור זה – הכי כיף לעשות פיקניק בשטח עם ארוחה מפנקת שבאה איתכם לטיול עצמו. על האש, יין ורומנטיקה נמצאים על הפרק, עם שלל מקומות לפיקניק בצפון. זהירות, מאמר טעים ונעים לפניכם!

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב