הכירו, יקב בוטיק בצפון

יקבים רבים בארץ מאפשרים לנו לבקר בהם, לטעום את היינות שלהם ומעניקים לנו חוויה מרגיעה וטעימה הדרך המעולה להכיר יינות מפתיעים היא בביקור ביקב בוטיק בצפון.

יקבים בצפון – אטרקציה רומנטית

החלטתם לצאת ליום כיף בצפון, רק את ובן זוגך, אתם כקבוצת חברים שהחליטו לטייל בצפון יום שישי אחד או לסוף שבוע מרגיע, תוכלו לשלב ביום הזה ביקור ביקב בוטיק בצפון. ביקור ביקב בוטיק הינו חוויה יוצאת דופן, המעשירה לכם את העולם הקולינרי. כולנו מכירים את היקבים הגדולים והמסחריים בישראל, אך אין יותר מרגש מלהכיר ולמצוא יקבים שאולי הם פחות מהמוכרים, המייצרים יינות איכות בוטיק בטעמים מפתיעים.

יקבי יין בוטיק בצפון

מי שמכיר את עולם היין מכיר גם את יקבי הבוטיק הקיימים בארץ, חובבי היין בארץ משלבים בתוך חייהם אחת לתקופה, טעימות יין אדום מומלץ או טעימות יין לבן מומלץ לפי נושא או לפי יקבים, כך הם מאפשרים לעצמם להיות עם היד על הדופק כאשר אותם יקבים משיקים יין חדש או יוצאים עם מבצעים מעניינים. לחובבי היין שאינם נמנים בין אלו שמבקרים בטעימות יין לרוב, אנחנו מציעים את האפשרות לשלב בעת סיורכם בצפון ביקור ביקב בצפון במרכז המבקרים שלנו על מנת להכיר את היקב שלנו, לטעום את יינות האיכות שאנחנו מייצרים וליהנות מחוויה כוללת אווירה וטעם.

יקבי בוטיק משקיעים את מלוא פועלם באיכות בלתי מתפשרת ליינות שלהם. אנחנו יקב אדיר אחד מיקבי הבוטיק בישראל, נמצאים בלב הגליל העליון, אנחנו נשמח לארח אתכם במרכז המבקרים שלנו, להציג בפניכם את היינות שלנו ואת אופן הכנתם. אתם תוכלו ליהנות מהטעם ומהנופים המקסימים החובקים את היקב שלנו וגם ליהנות מנופו של הכרם המטופח שלנו.

יקב אדיר בצפון

יקב אדיר בצפון, מציע לכם מגוון רחב של יינות העשויים מגפנים איכותיים שגדלו בכרמים בקפידה ושמירה לאורך כל התהליך. עמלנו הרב לאיכות היינות שלנו הביא את היקב שלנו לזכות בפרסים בתחרויות יין בינלאומיות ואנחנו גאים ביינות שלנו ובתהליך שאנחנו עושים. חשוב לנו שתדעו כי יקב אדיר הינו יקב בוטיק בצפון השומר על כל כללי הכשרות כך שאנחנו מאפשרים לקהל לקוחותינו גם מהמגזר המסורתי והחרדי וגם מהמגזר החילוני ליהנות מיינות איכותיים וכשרים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
21.10.2021
יין איטלקי בבריזה ישראלית - ביקור ביקב אדיר

המשך קריאה
03.10.2021
רעיונות לאטרקציות זוגיות ורומנטיות באיזור הצפון

המשך קריאה
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
18.08.2021
איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב