יום גיבוש בצפון

ארגונים וחברות רבים מארגנים לצוות העובדים יום גיבוש לפחות פעם בשנה. מרביתם מחליטים לקיים יום גיבוש בצפון ולא בכדי. שכן ימי גיבוש בצפון מאפשרים לכם תמרון גדול יותר, אפשרויות לפעילות מגוונות ועשירות וכמובן משהו שיש רק לצפון הארץ להציע וזה תחושת החופש באווירה רגועה.

יום גיבוש בצפון מאפשר לכם לקחת את עובדי החברה ליום שכולו כיף, אתם סוגרים את המשרד ליום אחד, מעניקים לעובדים שלכם אפשרות להתחבר עם עובדים אחרים שאין להם אינטראקציה יומיומית במשרד, עבורכם, מנכ"לים ובעלי החברות זו הזדמנות להודות להם על העשייה הרבה שהם פועלים כל יום כדי להביא את העסק להצלחה ועבורם זו חוויה בלתי נשכחת.

למה חשוב לקיים ימי גיבוש?

יום גיבוש לעובדים זה יום שאתם גם בלי מילים מעריכים את עבודתם הקשה לאורך השנה, זו דרך להראות להם כי אמנם אינכם אומרים להם תודה בכל יום (הם מקבלים שכר על כך) אבל לכל עובד חשוב לדעת כי שמים לב אליו והוא רוצה להרגיש שמעריכים את עבודתו. מקומות עבודה בהם מקיימים באופן קבוע (לפחות פעם בשנה) ימי גיבוש לעובדים, הובחן כי העובדים מרגישים  שייכות ואחריות גדולים יותר לחברה בה הם עובדים וכך רוצים להשקיע אף יותר במקום שמעריכים אותם.

מה ניתן לעשות ביום גיבוש לעובדים?

יום גיבוש בצפון למשל מאפשר לכם לצאת לטיולים מגוונים בטבע, לאפשר לעובדים להשתתף בפעילויות מגוונות מהנות, אתגריות, תחרותיות, תרבותיות והשילוב ביניהם. כמו מה למשל?

טיול בטבע לא חייב להיות אתגרי ומעייף, אנחנו צריכים לחשוב על חוויה איכותית ומהנה ולא מסע כומתה. שילוב של ביקור ביקב עם סדנת בישול המשלבת סדנת צחוק למשל הן אחד הדרכים לפעילות חווייתית, משעשעת ומקרבת בין העובדים.

במה סדנה כזאת יכולה לתרום?

עם פעילות המשלבת סדנת צחוק אתם יוצרים אווירה קלילה יותר וכך מאפשרים לעובדים להכיר את הקולגות בחברה. תחשבו על זה רגע, כמה באמת העובדים מכירים זה את זה? לא הרבה. אם אתם רוצים גם להעביר יום גיבוש בצפון בצורה יוצאת דופן איכותית ומעשירה אנחנו יקב אדיר מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים ונציג יחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
21.10.2021
יין איטלקי בבריזה ישראלית - ביקור ביקב אדיר

המשך קריאה
03.10.2021
רעיונות לאטרקציות זוגיות ורומנטיות באיזור הצפון

המשך קריאה
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
18.08.2021
איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב