יום גיבוש לחברות

היצע מגוון של פעילויות לחברות ולארגונים מאפשר להן להוציא את העובדים שלהם לפעילויות גיבוש מעניינות שמייעלות את העבודה שלהם. זאת הסיבה העיקרית שבגללה עורכים ימי גיבוש. אחת הפעילויות שמוציאות עובדים לפעילות מעניינת ומרחיבת אופקים היא סיור ביקב בצפון, כי ללמוד על יין וכדי לטעום ממנו טעמים נפלאים. יום כיף כזה הוא רעיון מצוין לקיים יום גיבוש לחברות בדרך אחרת, מפנקת ומתגמלת לפחות מבחינת הרענון של התכנים שצורכים בדרך כלל בפעילויות כאלה. אפשר לשלב זאת עם תכנים נוספים ואפשר פשוט ליהנות מיום טיול מיוחד שבו נוסעים כולם יחד ומצליחים לדבר גם על דברים שאין יותר מדי זמן לדבר עליהם ביום יום.

מה חשוב לדעת על ימי גיבוש לעובדים?

לפעמים, כל מה שנחוץ כדי לשחרר את המתח ולהניע את הדינמיקה המגבשת הוא רק להוציא את האנשים לטיול לא מחייב ולא לימודי במובהק, כזה שמעמיס תכנים על התכנים של העבודה. כשלומדים תחום מעניין חדש בצורה קלילה ומעניינת זאת הדרך הטובה ביותר לפעמים לעזור לאנשים להתקרב זה לזה כאשר עושים דברים שאינם קשורים לעבודה. אם עוסקים בנושאים כמו יין כאשר מבקרים בצפון באזור מלא ביקבים ובכרמים, כבר התחושה של יציאה אל הטבע מועילה ותורמת מאוד לתחושת הרווחה של העובדים. היציאה אל המרחב הלא שגרתי היא שמגדילה את ההנאה הגדולה מכך שאפשר להיות עם אנשים שאת רובם דווקא מחבבים אבל אין הרבה הזדמנויות לפגוש במקומות אחרים חוץ מאשר במשרד.

למה דווקא סיור ביקב?

אזורים חקלאיים שמשלבים חקלאות עם תעשיית היין הם מקומות שיפה להיות בהם, זה דבר ראשון. אפשר ליהנות מהמראה של הכרמים ואחר כך להבין תוך כדי סיור ביקב איך התוצרים החקלאיים הופכים למוצרים איכותיים על המדף וזה מעשיר את הידע הכללי. יחד עם זאת, אחת התוצאות המעניינות מהתבוננות מקרוב בעבודה של אחרים היא דווקא מפתיעה. זה בהחלט יכול גם לתת רעיונות לפעמים לאנשים יצירתיים שרוצים לפתור בעיות בעבודה. יין הוא הרי מוצר וחומר גלם לכל דבר ואם אתם מוציאים סיור גיבוש לעובדים אפשר לנתח אותו על פי עולם המושגים שלכם. אולי אפילו ייצא מזה משהו מעניין מלבד החוויה של טיול בצפון ביקב מודרני.

איך מטיילים נכון בטיול חברה?

ראשית, צריך לבוא עם ציפייה אחת בלבד – יציאה מהשגרה מרשה לכולם להיות מה שהם רוצים להיות באותו יום מבלי להתחשב בהבדלי תפקידים ודרגות. זה יכול לתת לעובדים את הלגיטימציה להתגבש מבלי לחשוש מדיסטנס. אולי אפילו תגלו שיש לעובדים תכונות אופי ומיומנויות שלא חשבתם עליהן והן מתאימות מאוד לאנשים שתרצו לקדם ולתת להם פרויקטים מיוחדים לנהל. זה בדיוק מה שאפשר לראות תוך כדי יום גיבוש לחברות – התוודעות אמיתית וחברית והיכרות טובה יותר עם צוותי העובדים שלכם בשטח.

למידע נוסף ראו גם: אטרקציות בצפון לזוג

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
18.08.2021
איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

המשך קריאה
11.07.2021
תכנון מוצלח של טיול משפחתי בצפון הכולל סיור יקבים

המשך קריאה
27.06.2021
יין ואוכל - כללי זהב לשילוב מושלם

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב