יום גיבוש לחברות

היצע מגוון של פעילויות לחברות ולארגונים מאפשר להן להוציא את העובדים שלהם לפעילויות גיבוש מעניינות שמייעלות את העבודה שלהם. זאת הסיבה העיקרית שבגללה עורכים ימי גיבוש. אחת הפעילויות שמוציאות עובדים לפעילות מעניינת ומרחיבת אופקים היא סיור ביקב בצפון, כי ללמוד על יין וכדי לטעום ממנו טעמים נפלאים. יום כיף כזה הוא רעיון מצוין לקיים יום גיבוש לחברות בדרך אחרת, מפנקת ומתגמלת לפחות מבחינת הרענון של התכנים שצורכים בדרך כלל בפעילויות כאלה. אפשר לשלב זאת עם תכנים נוספים ואפשר פשוט ליהנות מיום טיול מיוחד שבו נוסעים כולם יחד ומצליחים לדבר גם על דברים שאין יותר מדי זמן לדבר עליהם ביום יום.

מה חשוב לדעת על ימי גיבוש לעובדים?

לפעמים, כל מה שנחוץ כדי לשחרר את המתח ולהניע את הדינמיקה המגבשת הוא רק להוציא את האנשים לטיול לא מחייב ולא לימודי במובהק, כזה שמעמיס תכנים על התכנים של העבודה. כשלומדים תחום מעניין חדש בצורה קלילה ומעניינת זאת הדרך הטובה ביותר לפעמים לעזור לאנשים להתקרב זה לזה כאשר עושים דברים שאינם קשורים לעבודה. אם עוסקים בנושאים כמו יין כאשר מבקרים בצפון באזור מלא ביקבים ובכרמים, כבר התחושה של יציאה אל הטבע מועילה ותורמת מאוד לתחושת הרווחה של העובדים. היציאה אל המרחב הלא שגרתי היא שמגדילה את ההנאה הגדולה מכך שאפשר להיות עם אנשים שאת רובם דווקא מחבבים אבל אין הרבה הזדמנויות לפגוש במקומות אחרים חוץ מאשר במשרד.

למה דווקא סיור ביקב?

אזורים חקלאיים שמשלבים חקלאות עם תעשיית היין הם מקומות שיפה להיות בהם, זה דבר ראשון. אפשר ליהנות מהמראה של הכרמים ואחר כך להבין תוך כדי סיור ביקב איך התוצרים החקלאיים הופכים למוצרים איכותיים על המדף וזה מעשיר את הידע הכללי. יחד עם זאת, אחת התוצאות המעניינות מהתבוננות מקרוב בעבודה של אחרים היא דווקא מפתיעה. זה בהחלט יכול גם לתת רעיונות לפעמים לאנשים יצירתיים שרוצים לפתור בעיות בעבודה. יין הוא הרי מוצר וחומר גלם לכל דבר ואם אתם מוציאים סיור גיבוש לעובדים אפשר לנתח אותו על פי עולם המושגים שלכם. אולי אפילו ייצא מזה משהו מעניין מלבד החוויה של טיול בצפון ביקב מודרני.

איך מטיילים נכון בטיול חברה?

ראשית, צריך לבוא עם ציפייה אחת בלבד – יציאה מהשגרה מרשה לכולם להיות מה שהם רוצים להיות באותו יום מבלי להתחשב בהבדלי תפקידים ודרגות. זה יכול לתת לעובדים את הלגיטימציה להתגבש מבלי לחשוש מדיסטנס. אולי אפילו תגלו שיש לעובדים תכונות אופי ומיומנויות שלא חשבתם עליהן והן מתאימות מאוד לאנשים שתרצו לקדם ולתת להם פרויקטים מיוחדים לנהל. זה בדיוק מה שאפשר לראות תוך כדי יום גיבוש לחברות – התוודעות אמיתית וחברית והיכרות טובה יותר עם צוותי העובדים שלכם בשטח.

למידע נוסף ראו גם: אטרקציות בצפון לזוג

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
26.12.2021
יום הולדת ביקב – עם הרבה יין ישראלי משובח

בכל שנה אנחנו חוגגים יום הולדת, ובכל שנה אנחנו מחפשים רעיון מקורי חדש כיצד לחגוג עם המשפחה ועם החברים. יום הולדת ביקב כבר חגגתם? אם לא, מצפה לכם חוויה טעימה, רומנטית וקבוצתית מהנה במיוחד – עם סיורי יין ביקבים האיכותיים של הצפון. מאמר חגיגי במיוחד.

המשך קריאה
05.12.2021
רעיונות ומקומות עבור פיקניק בצפון

כשאתם מטיילים בצפון הירוק והמדהים של ישראל, ולמרות שיש מסעדות מדהימות באיזור זה – הכי כיף לעשות פיקניק בשטח עם ארוחה מפנקת שבאה איתכם לטיול עצמו. על האש, יין ורומנטיקה נמצאים על הפרק, עם שלל מקומות לפיקניק בצפון. זהירות, מאמר טעים ונעים לפניכם!

המשך קריאה
02.12.2021
רעיונות לחגיגת בר מצווה

חגיגת בר מצווה של הילד מתקרבת, ואין לכם רעיונות טובים לתכנון חגיגת האירוע המיוחד? כדאי לפרק את התכנון לחלקים שונים – האירוע עצמו, והאטרקציות השונות לאירוע עצמו, שיעסיקו הן את הילדים שמתארחים בשמחה, והן עבור המבוגרים הרבים המגיעים אליו. צריכים השראה לקראת האירוע המרגש? קיראו הלאה... אם הילד שלכם הגיע, או עומד להגיע, לגיל מצוות, מפלס ההתרגשות והלחץ שלכם עולה, בצדק: כבר לא מדובר רק בחגיגת יום הולדת סטנדרטית של הזמנת חבריו לכיתה של הילד למסיבה שגרתית או בילוי כיתתי, אלא בהפקת אירוע של ממש, מסוג האירועים שזוכרים כל החיים. כאשר לחץ חשיבותה של חגיגת בר מצווה עומד על הפרק, הורים רבים בצדק מתלבטים עם עצמם, וגם ביחד עם נער הבר-מצווה, איך לתכנן ולבצע את האירוע, לרבות תכנון האטרקציות לאירוע עבור בני הנוער המגיעים אליו לעומת אלו המתאימות למבוגרים באירוע, ההסעדה והקינוחים, וגם פעילויות חגיגיות נוספות המתלוות לכל האירוע בכללותו.

המשך קריאה
29.11.2021
עצור! ארוחות בוקר בדרך לצפון

הצפון הוא ארץ המטיילים והנופש של ישראל, אבל מה עושים בדרך אל הצפון כשהרעב תוקף אתכם, או אחרי לילה של לינה מפנקת באחד מאטרקציות ארץ הצפון? פשוט מאוד – אוכלים ארוחות בוקר בדרך לצפון, בטיול או בנופשון הבא שלכם הצפון של ישראל מציע שפע גדול של אטרקציות תיירות, מלונות, מקומות לינה, צימרים ומסלולי טיול משגעים בכל עונות השנה. בקיץ בחורף, בסתיו ובאביב – תמיד יש מה למצוא ומה לראות בעמקים ובהרים של הגליל וצפון ישראל, בין אם אתם מיטיבי לכת ובין אם אתם אוהבים לשהות במרחב המפנק של בתי מלון בצפון. אבל הנסיעה אל הצפון, ובתוך מרחבי צפון הארץ, לא פעם מתארכת – אם באופן יזום כחלק מהטיול, ואם בגלל אילוצים של עומסי תנועה ופקקים. מה עושים שכשהרעב תוקף אתכם בדרך לטיול המיוחל? ארוחות בוקר בדרך לצפון הם כבר לא רק אמצעי להשתקת הרעב, אלא חלק מהאטרקציה והטיול עצמו – עם מגוון אדיר של ארוחות בוקר גליליות וצפוניות טעימות ומפנקות במיוחד. למעשה, בין אם באופן מתוכנן ובין אם באקראי על הדרך, תוכלו למצוא הרבה מקומות לאכול בדרך לצפון, אשר יתאימו לטעם הקולינרי האהוב עליהם ובאיכות גבוהה וטעימה במיוחד.

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב