יקב בוטיק בצפון

יקבי בוטיק ישראלים רבים מתמקמים באזור הצפוני של הארץ ולא בכדי, האדמה ותנאי מזג האוויר הדרושים לגידול ענבי היין הם שמביאים את צפון הארץ להיות המקום האידאלי להקמת יקבי בוטיק בצפון. חובבי היין בארץ ובעולם היוצאים לטיול בצפון היפיפה שלנו, משלבים בטיולם ביקור מרתק ביקב בוטיק בצפון.

ענף היין בישראל ובעולם נולד מתוך אהבת האדמה והיין. מתנה גדולה מהטבע הכוללת אדמה איכותית ותנאי מזג אוויר אופטימליים לגידול הענבים בכרמים, מאפשרת ליקבי בוטיק בישראל להביע את כישרונם וליצר מתוך תשוקה ואהבה גדולה את היינות המשובחים והנהדרים שאנחנו יכולים לפוגש בעת ביקור בצפון.

סיור ביקב בוטיק היא דרך נפלאה לשלב בטיול בצפון. לאחר נסיעה ממושכת, ביקור באתר טבע או הליכה רגלית, עצרו ביקב בוטיק בצפון להתרעננות, למנוחה ולזמן איכות עם אנשי הקבוצה. הסיור ביקב בוטיק מאפשר לכם להיכנס לתוך עולם היין, להסביר לכם על דרכי גידול הענבים, תהליך הייצור וגם תוכלו לטעום את היינות של היקב. לרוב יש לתאם ביקור מול היקב טרם הגעתכם על מנת שהיקב יהיה ערוך ומוכן לביקורכם ואתם תחוו חוויה רבת חושים המאפשרת הצצה לתחום היין .

אם בטיולכם בצפון הגעתם לגליל העליון, אתם חייבים לעצור ביקב בוטיק בצפון – יקב אדיר אחד מיקבי הבוטיק הישראלים, נמצא למרגלות הר אדמון, משקיף לנוף פסטוראלי משגע ומרחבי טבע מרגיעים. יקב אדיר בעל יינות עשירים בטעם, ארומה וגוף חוויה רבת חושים הניתנת בעת ביקור טעימות ביקב. ליקב אדיר סטנדרטים גבוהים בגידול הענבים, בבצירתם ובאופן ייצור היין מה שמאפשר להם להתחרות גם בתחרויות עולמיות בענף היין ואף לזכות בפרסים.

את היקב שלנו ניתן למצוא באתר Adir-winery.co.il ולתאם סיור ביקב עוד בשלב תכנון טיולכם לצפון. הביקור מעניין, באווירה נינוחה ורגועה מול הנוף המרהיב של הגליל העליון. בכל שאלה והתייעצות אתם מוזמנים לפנות אלינו – יקב אדיר ונשמח לעזור לכם לשלב את הסיור ביקב בדרך הטובה ביותר לטיולכם בצפון.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
21.10.2021
יין איטלקי בבריזה ישראלית - ביקור ביקב אדיר

המשך קריאה
03.10.2021
רעיונות לאטרקציות זוגיות ורומנטיות באיזור הצפון

המשך קריאה
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
18.08.2021
איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב