למה כדאי לעשות סיור ביקב מומלץ בצפון

אנחנו הישראלים אוהבים מאוד לארח, עומלים שעות בבישול, אופים, קוצצים, מטגנים וערוכים את השולחן למופת. כמעט תמיד אנחנו מוצאים בבקבוק יין על השולחן כדי להשלים את האווירה של הארוחה. לא כולם יודעים, אך ליין ישנה סיבה נוספת להשתלב בארוחה והיא סוג של שטיפת הפה מטעמי הביס האחרון על מנת להביא את הביס הבא עם כל טעמיו מחדש. אז איך תביאו בקבוק יין לשולחן האירוח מבלי להמר על טעמו?

לעשות טעימות ביקב מומלץ בצפון

ישראלים רבים קונים יין כסוג של הימור, הולכים לחנות האלכוהול הקרובה לביתם ושם הם מתייעצים עם המוכר. יין אינו מוצר שטעמו קבוע וידוע מראש, הוא מושפע מכל כך הרבה משתנים ולא ניתן לקנות אותו כמו קולה או כל משקה אחר שאנחנו מכירים את הטעם. שנת הבציר, זני הענבים, תהליך הייצור ועוד משתנים רבים שמשפיעים על הטעם הסופי שמתקבל בבקבוק. ולכן כשהולכים לחנות ונעזרים במוכר הוא ימליץ על יין לפי טעמו האישי וזה לא בהכרח יתאים לטעמכם. על מנת להימנע מסיטואציה מביכה של פתיחת בקבוק יין מול האורחים, בציפייה שיהיה טעים להם ולכם ואתם מגלים שהוא ממש לא בטעם שלכם, מומלץ לערוך מידי פעם טעימות יין ביקב מומלץ בצפון.

למה להגיע לטעימות ביקב מומלץ בצפון?

בצפון ארצנו ניתן למצוא רשימה ארוכה של יקבי בוטיק בצפון טובים ואיכותיים, זו נקודת זינוק מעולה למחילים בתחום היין וחובבי היין כבר יודעים זאת ולכן ממשיכים לבקר ביקבים לאורך השנה. כדי להימנע מקניית יין לא מוכר ללא גושפנקה כי אתם אוהבים את הטעם שלו, מומלץ לבקר ביקב להשתתף בטעימות היין שבו וכך לקנות בצורה מבוקרת יין שהתחברתם לטעמו. יקב אדיר הינו יקב מומלץ בצפון לטעימת יינות שלא יבישו אף מארח בביתו או אורח המביא איתו בקבוק יין לארוחה בבית חברו.

לפחות פעם בשנה

מומלץ לבקר בטעימות יין ביקב לפחות פעם בשנה, כל שנה מייצרים יינות חדשים, כל שנה משפיעה על טעמו של היין, טעימות יין יאפשרו לכם לרכוש את היין בצורה בטוחה וללא ספק.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
05.12.2021
רעיונות ומקומות עבור פיקניק בצפון

כשאתם מטיילים בצפון הירוק והמדהים של ישראל, ולמרות שיש מסעדות מדהימות באיזור זה – הכי כיף לעשות פיקניק בשטח עם ארוחה מפנקת שבאה איתכם לטיול עצמו. על האש, יין ורומנטיקה נמצאים על הפרק, עם שלל מקומות לפיקניק בצפון. זהירות, מאמר טעים ונעים לפניכם!

המשך קריאה
02.12.2021
רעיונות לחגיגת בר מצווה

חגיגת בר מצווה של הילד מתקרבת, ואין לכם רעיונות טובים לתכנון חגיגת האירוע המיוחד? כדאי לפרק את התכנון לחלקים שונים – האירוע עצמו, והאטרקציות השונות לאירוע עצמו, שיעסיקו הן את הילדים שמתארחים בשמחה, והן עבור המבוגרים הרבים המגיעים אליו. צריכים השראה לקראת האירוע המרגש? קיראו הלאה... אם הילד שלכם הגיע, או עומד להגיע, לגיל מצוות, מפלס ההתרגשות והלחץ שלכם עולה, בצדק: כבר לא מדובר רק בחגיגת יום הולדת סטנדרטית של הזמנת חבריו לכיתה של הילד למסיבה שגרתית או בילוי כיתתי, אלא בהפקת אירוע של ממש, מסוג האירועים שזוכרים כל החיים. כאשר לחץ חשיבותה של חגיגת בר מצווה עומד על הפרק, הורים רבים בצדק מתלבטים עם עצמם, וגם ביחד עם נער הבר-מצווה, איך לתכנן ולבצע את האירוע, לרבות תכנון האטרקציות לאירוע עבור בני הנוער המגיעים אליו לעומת אלו המתאימות למבוגרים באירוע, ההסעדה והקינוחים, וגם פעילויות חגיגיות נוספות המתלוות לכל האירוע בכללותו.

המשך קריאה
29.11.2021
עצור! ארוחות בוקר בדרך לצפון

הצפון הוא ארץ המטיילים והנופש של ישראל, אבל מה עושים בדרך אל הצפון כשהרעב תוקף אתכם, או אחרי לילה של לינה מפנקת באחד מאטרקציות ארץ הצפון? פשוט מאוד – אוכלים ארוחות בוקר בדרך לצפון, בטיול או בנופשון הבא שלכם הצפון של ישראל מציע שפע גדול של אטרקציות תיירות, מלונות, מקומות לינה, צימרים ומסלולי טיול משגעים בכל עונות השנה. בקיץ בחורף, בסתיו ובאביב – תמיד יש מה למצוא ומה לראות בעמקים ובהרים של הגליל וצפון ישראל, בין אם אתם מיטיבי לכת ובין אם אתם אוהבים לשהות במרחב המפנק של בתי מלון בצפון. אבל הנסיעה אל הצפון, ובתוך מרחבי צפון הארץ, לא פעם מתארכת – אם באופן יזום כחלק מהטיול, ואם בגלל אילוצים של עומסי תנועה ופקקים. מה עושים שכשהרעב תוקף אתכם בדרך לטיול המיוחל? ארוחות בוקר בדרך לצפון הם כבר לא רק אמצעי להשתקת הרעב, אלא חלק מהאטרקציה והטיול עצמו – עם מגוון אדיר של ארוחות בוקר גליליות וצפוניות טעימות ומפנקות במיוחד. למעשה, בין אם באופן מתוכנן ובין אם באקראי על הדרך, תוכלו למצוא הרבה מקומות לאכול בדרך לצפון, אשר יתאימו לטעם הקולינרי האהוב עליהם ובאיכות גבוהה וטעימה במיוחד.

המשך קריאה
28.11.2021
ערב יין וצחוק להורים – ולכל קבוצת מבלים

אירועים מצומצמים למבוגרים נוטים לחזור על עצמם וכבר הפכו לעוד ערב בילוי סטנדרטי עם חברים – אולם טרנד חדש שובר את השגרה ומכניס עניין עם שילוב מיוחד של יין, סטנדאפ קומי ומיינפולנס. איך זה עובד? יצאנו לבדוק, וחזרנו שבעים, מתפקעים מצחוק ומלאים במודעות חדשה... ערבי בילוי, גיבושי חברה, אירועי יום הולדת או סתם מסיבה – הפכו לעניינים שבשגרה. בכל אחד מסוגי האירועים הללו, רובנו כבר יודעים למה לצפות: בדרך כלל, יהיה נושא מרכזי אחד, או הפעלה / אטרקציה אחת, ובסוף הכל מתכנס לכדי מפגש חברים ועמיתים סטנדרטי וצפוי. בשנים האחרונות, בוודאי בשנות הקורונה, לא התחדש הרבה בתחום הבילויים והאירועים האינטימיים בקבוצות מצומצמות, מלבד אולי היקף האירועים: זמרים החלו להופיע בחצרות, כי לא ניתן היה למלא אולמות. קוסמים, מרצים ואפילו סטנדאפיסטים החלו להופיע בזום, במקום על במה. כעת, כשהמשק נפתח וההגבלות מטעמי בריאות הוסרו, החזרה לשגרה הביאה איתה פורמטים מוכרים של בילוי קבוצתי למבוגרים, הורים, קבוצות וצוותי עבודה ועוד. אבל הפורמטים האלו כבר מוכרים – ולמען האמת, די משעממים... טרנד חדש החל להופיע בעת האחרונה בעולם הבילוי הקבוצתי למבוגרים: ערב יין וצחוק להורים, המתאים למעשה לכל קבוצה של מבוגרים.

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב