סדנאות יין בצפון להעשרת הידע והחך

תחום היין בישראל תופס תאוצה, בואו לסדנאות יין בצפון על מנת ללמוד את רזי התחום.

בשנים האחרונות צריכת היין בישראל הולכת וגדלה, אנשים נפתחים יותר ויותר לטעמי היין. אנחנו פוגשים ביין באירועים שונים, בשמחות ואפילו בליווי ארוחות בין אם בבית או במסעדות. ישנם סוגים שונים ליין חלקם מתאימים יותר לארוחות בשריות וסטייקים, חלקם מתאימים יותר לארוחות שמוגש בהן פשטידות ומאפים.

רבים מתעניינים יותר ויותר בתחום, רוצים לנסות יינות חדשים או ישנים שעוד לא יצא להם לטעום ולהכיר את עולם היין יותר לעומק. החוויה בטעימות היין השונות היא מרגשת בכל פעם מחדש, לבחון את הטעמים ולהריח את הארומות השונות, להבין מה זן הענבים עושה ליין ואיך הוא משפיע על טעמו, בסדנאות יין בצפון ניתן ללמוד על כל אלה ועוד.

ישנם הרבה מאוד משתנים המשפיעים על היין הן בייצור היין והן בגידול הענבים בכרמים. על מנת להבין ולהתמקצע במה הם המשפיעים, מה הם המושגים שרבים מדברים כמו תנינים, וזיהוי ארומות ביין מומלץ להשתתף בסדנאות יין בצפון שם תוכלו לרכוש את הידע ולהבין למה יין אחד מוצא חן בעינכם יותר בעוד השני אתם לא מתחברים לטעמו או לארומה שלו.

היינות בישראל הולכים ומשתפרים כל שנה, בישראל ישנם יקבים רבים המשתתפים בתחרויות בינלאומיות והיקבים הללו זוכים בפרסים נגד יקבים טובים אחרים מהעולם. זו בהחלט גאווה ישראלית. יקב אדיר, אף הוא זכה בפרסי התחרות הבינלאומית 'טרה וינו' מול מאות יקבים שהשתתפו בתחרות.

אנחנו ביקב אדיר מעבירים סדנאות יין בצפון באווירה שונה ומהנה, נלמד אתכם את רזי היין, תהליך הייצור, איך לטעום יין, מה הם הגורמים שמשפיעים על טעמו של היין, קצת על ההיסטוריה איך הכול התחיל, ונעביר את הסדנא בטעימות של יינות שונים. צרו אתנו קשר על מנת לשריין את מקומכם בסדנא הקרובה. ניתן להגיע לסדנאות יין בצפון בזוגות או בקבוצות ואפילו לבד, אפשר להפתיע את בן או בת הזוג בסדנת יין בצפון, להעביר ערב מהנה התורם לידע שלכם בתחום היין שהוא תחום רחב ועשיר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
21.10.2021
יין איטלקי בבריזה ישראלית - ביקור ביקב אדיר

המשך קריאה
03.10.2021
רעיונות לאטרקציות זוגיות ורומנטיות באיזור הצפון

המשך קריאה
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
18.08.2021
איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב