רעיונות בשביל יום גיבוש לעובדים ביקב צפוני

בארץ שלנו פזורים יקבים רבים לכל אורכה. תנאי מזג האוויר מאפשרים לגדל בארץ גפנים מזנים שונים, בשילוב האדמה האיכותית אנחנו יכולים לקבל יינות איכות מסוגים מגוונים ושונים, מיין לבן קליל וצונן ועד יין אדום יבש ועמוק. במאמר הזה תוכלו למצוא כמה רעיונות שונים בשביל יום גיבוש לעובדים ביקב צפוני.

זה לא סוד כי חברות רבות מוצאות לנכון להוציא את העובדים שלהם ליום גיבוש בצפון, במזג האוויר הארץ – ישראלי אנחנו זוכים לאורך כל השנה לתנאים די נוחים וניתן ליהנות בכל עונות השנה מהצפון המרהיב של מדינתנו הקטנה. אם גם אתם עורכים את יום הגיבוש לעובדים בצפון, ריכזנו עבורכם טעימה קטנטנה ל 3 פעילויות שונות שניתן לעשות בזמן יום גיבוש לעובדים ביקב צפוני.

מה הן הפעילויות השונות ליום גיבוש לעובדים?

  • קולינריה במרום הגליל – חוויה יוצאת דופן של סדנת גבינות ויין, פעילות לחצי יום המתאימה לקבוצות גיבוש שונות. אפשרות נפלאה לשילוב באמצע הדרך ביום גיבוש ארוך, כפעילות מהנה ואיכותית לעובדי החברה באמצע הדרך.
  • אוכל חוויה וצחוק – השילוב של 3 המרכיבים הללו יוצר חוויה ייחודית שתצחיק את כל עובדי המשרד. בלב חורש גלילי שוכן לו מארג קומפלקס המשלב סדנאות אומנות וגלריה. נמשיך לסיפור הצלחה של אישה דרוזית מקסימה שהקימה עסק לעבודת מלכת היד, רקמת תחרה ומשם נמשיך למשחקי גיבוש וצחוק בסיום המשחקים והריקודים נעבור לסדנת פסטה חווייתית ואיך לא, שילוב של סדנת יין וגבינות.
  • קואטרו, 4 פעילויות ביום גיבוש אחד – שילוב של מתחם בריחה, אוכל, יין ומים שילוב מנצח לפעילות גיבוש. ארוחת בוקר לנוף כרמי היקב הפסטורליים, נמשיך לטעימות יין וגבינות ומשם תכנסו למתחם הבריחה בטבע, עם פיזור רמזים ומציאתם אתם תגלו מתחם שונה ומהנה, לאחר פתרון החידות תעברו לשייט קייקים בנחל חצבני. חוויה מעשירה ומהנה במיוחד.

אנחנו יקב אדיר מזמינים אתכם ליהנות ממגוון הפעילויות שאנחנו מארגנים ובין היתר גם יום גיבוש לעובדים ביקב צפוני, אנחנו ממוקמים בלב הגליל העליון לנוף מרהיב ופסטורלי, מזמינים אתכם לקחת חלק מהנוף המושלם ולערוך חוויה בלתי נשכחת לעובדים, עם טעימות יין איכות, עם הדרכות מקצועיות ובשילוב פעילויות חווייתיות ברמה אחרת.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
21.10.2021
יין איטלקי בבריזה ישראלית - ביקור ביקב אדיר

המשך קריאה
03.10.2021
רעיונות לאטרקציות זוגיות ורומנטיות באיזור הצפון

המשך קריאה
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
18.08.2021
איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב