יום כיף לחברות בצפון

היום רובם הגודל של החברות ובעלי העסקים מודעים לחשיבות יום כיף לחברות בצפון כחוויה גורפת לכל עובדי החברה ולשימור ההון האנושי.

ארגונים, חברות ובכלל כל בעל עסק המחזיק מספר עובדים מודע לחשיבות קיום יום כיף לחברות בצפון, בדרום או במרכז הארץ. מרבית בעלי העסק מעוניינים ליצור חוויה ייחודית ומרשימה, חוויה היוצרת תחושת חופש וטיול לעובדי החברה ומנצלים את הנסיעה בצוותא לצפון כחוויה מגבשת ומחברת בין העובדים.

יום כיף או יום גיבוש נועדו כשמם, ליצור חוויה כיפית ומגבשת לעובדים, בעלי החברות מנצלים את ההזדמנות להודות לעובדי החברה על פועלם השותף ותרומתם לארגון ועל הדרך מפרגנים לעובדים ביציאה מהמשרדים ליום חווייתי ומגבש.

סיור ביקב בוטיק בצפון – יום כיף לחברות

אנחנו ביקב אדיר מזמינים אתכם לשלב ביום כיף לחברות סיור ביקב בוטיק בצפון , תגיעו ליקב למרכז המבקרים שלנו נספר לכם על עולם היין, נפתח בקבוק יין, נשלב עבורכם פעילות לפי צורכי החברה, תוכלו לשלב הרצאה או כנס באולם הכנסים שלנו וליצור חוויה בלתי נשכחת לעובדים שלכם. אם קצת יין האווירה משתחררת, העובדים ירגישו קלילות וייפתחו יותר, מה שיצור לעובדים ולחברה בכלל אווירה נעימה ומשתפת, ניתן גם לשלב סדנאות בצפון ביקב שלנו – גבינות ויין ועוד

אנחנו ביקב אדיר מבינים את המשמעות הכל כך חשובה לקיום ימי כיף לחברות ומאפשרים לכם מבחר של פעילויות לשילוב ביום החשוב הזה. אתם מוזמנים לצור אתנו קשר, לספר לנו מה במה החברה שלכם עוסקת, כמה משתתפים ביום כיף לחברה ואנחנו נרכיב עבורכם חבילה אטרקטיבית ביותר להצלחת האירוע.

כחלק מהפעילויות שאנחנו מציעים תחת קורת הגג שלנו סדנאות פסטה ורביולי, סדנאות שוקולד ופרלינים, הכנת גבינה וכל זה בליווי סדנת טעימות יין מקצועית. שילוב היין בחיינו הוא ברור ומובן לנו ואנחנו רוצים להרחיב את הידע ואת החוויה גם לכם. בהדרכה נעימה ומעשירה, לצד כוס יין איכותי אתם תקבלו חוויה יוצאת דופן עבור עובדי החברה שלכם ב יום כיף לחברות בצפון.

יום כיף לחברות יכול להיות יום שהעובדים משועממים, מרגישים פספוס של יום או שהוא יכול להיות חוויה מרעננת, מצחיקה וחווייתית. העניקו לעובדים שלכם יום שכולו חוויה, יום שהם יזכרו גם לאחר מכן והם יחכו ליום כיף הבא שהחברה תיקח אותם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
21.10.2021
יין איטלקי בבריזה ישראלית - ביקור ביקב אדיר

המשך קריאה
03.10.2021
רעיונות לאטרקציות זוגיות ורומנטיות באיזור הצפון

המשך קריאה
24.08.2021
איך לארגן יום כיף לצפון?

המשך קריאה
18.08.2021
איך לארגן ערב חברה מושלם ביקב?

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב