הכירו, יקב בוטיק בצפון

יקבים רבים בארץ מאפשרים לנו לבקר בהם, לטעום את היינות שלהם ומעניקים לנו חוויה מרגיעה וטעימה הדרך המעולה להכיר יינות מפתיעים היא בביקור ביקב בוטיק בצפון.

החלטתם לצאת ליום כיף בצפון, רק את ובן זוגך, אתם כקבוצת חברים שהחליטו לטייל בצפון יום שישי אחד או לסוף שבוע מרגיע, תוכלו לשלב ביום הזה ביקור ביקב בוטיק בצפון. ביקור ביקב בוטיק הינו חוויה יוצאת דופן, המעשירה לכם את העולם הקולינרי. כולנו מכירים את היקבים הגדולים והמסחריים בישראל, אך אין יותר מרגש מלהכיר ולמצוא יקבים שאולי הם פחות מהמוכרים, המייצרים יינות איכות בוטיק בטעמים מפתיעים.

מי שמכיר את עולם היין מכיר גם את יקבי הבוטיק הקיימים בארץ, חובבי היין בארץ משלבים בתוך חייהם אחת לתקופה, טעימות יין אדום מומלץ או טעימות יין לבן מומלץ לפי נושא או לפי יקבים, כך הם מאפשרים לעצמם להיות עם היד על הדופק כאשר אותם יקבים משיקים יין חדש או יוצאים עם מבצעים מעניינים. לחובבי היין שאינם נמנים בין אלו שמבקרים בטעימות יין לרוב, אנחנו מציעים את האפשרות לשלב בעת סיורכם בצפון ביקור ביקב בצפון במרכז המבקרים שלנו על מנת להכיר את היקב שלנו, לטעום את יינות האיכות שאנחנו מייצרים וליהנות מחוויה כוללת אווירה וטעם.

יקבי בוטיק משקיעים את מלוא פועלם באיכות בלתי מתפשרת ליינות שלהם. אנחנו יקב אדיר אחד מיקבי הבוטיק בישראל, נמצאים בלב הגליל העליון, אנחנו נשמח לארח אתכם במרכז המבקרים שלנו, להציג בפניכם את היינות שלנו ואת אופן הכנתם. אתם תוכלו ליהנות מהטעם ומהנופים המקסימים החובקים את היקב שלנו וגם ליהנות מנופו של הכרם המטופח שלנו.

יקב אדיר, מציע לכם מגוון רחב של יינות העשויים מגפנים איכותיים שגדלו בכרמים בקפידה ושמירה לאורך כל התהליך. עמלנו הרב לאיכות היינות שלנו הביא את היקב שלנו לזכות בפרסים בתחרויות יין בינלאומיות ואנחנו גאים ביינות שלנו ובתהליך שאנחנו עושים. חשוב לנו שתדעו כי יקב אדיר הינו יקב בוטיק בצפון השומר על כל כללי הכשרות כך שאנחנו מאפשרים לקהל לקוחותינו גם מהמגזר המסורתי והחרדי וגם מהמגזר החילוני ליהנות מיינות איכותיים וכשרים.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
22.11.2020
מחפשים יין מומלץ? התשובה בפנים

יין אדום הוא אחד מהמשקאות הטעימים והנעימים ביותר לשתייה אם יודעים לבחור נכון את היין שלנו. היין יכול להתאים לארוחת השבת, לחגים, לחגיגות, לערבים רומנטיים ואפילו סתם עבור מי שרוצה כוס יין טוב בסופו של יום מתיש.

המשך קריאה
07.10.2020
השילוב המנצח - יקב גבינות ויין

המשך קריאה
07.10.2020
ביקור ביקב עם ארוחת בוקר

המשך קריאה
01.10.2020
חוויה לכל המשפחה בביקור ביקב בצפון עם ארוחת בוקר

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב