איך לתכנן יום כיף לחברות בצפון?

מתכננים לעובדי החברה יום כיף? רוצים להעניק לצוות המנהלים יום חוויתי במיוחד? אנחנו מזמינים אתכם לשלב בין הפעילויות השונות ביום הכיף ביקור ביקב בוטיק, טעימות יין או סדנאות חווייתיות מגוונות ומעשירות. איך לשלב את הפעילויות השונות ליום כיף לחברות בצפון, מאיפה להתחיל ואיך לסיים את היום החווייתי הזה בהצלחה.

כל מי שתכנן יום כיף בחברה מכיר ויודע שזה תכנון מורכב ונורא מלחיץ. הרצון לרצות את כולם, לעמוד בתקציב החברה, לתכנון לוחות זמנים נכונים וראליים וכל זה בפרק זמן שנקבע מראש. אז מאיפה להתחיל ואיך לעבור את זה בשלום?

ראשית, באיזה אזור יום הכיף יתקיים?

כדי שתוכלו לבחור בהתאם את הפעילויות השונות ליום כיף לחברות בצפון, בדרום או באזור ירושלים עליכם תחילה להחליט מה האזור שבו עובדי החברה יבלו את היום המשלב פעילויות גיבוש עבורם. אם בחרתם בצפון למשל, תוכלו לבחור בשלל פעילויות שונות ומגוונות על מנת להעניק להם חוויה צרופה בפעילויות מרגשות.

שנית, מהי האטרקציה המרכזית?

קל יותר לתכנן את האטרקציות שילוו את יום כיף לחברות סביב הפעילות המרכזית. למה הכוונה? ניעזר בדוגמא, אם בחרתם להעניק לעובדי החברה כפעילות מרכזית סדנת פסטה משולבת בסדנת יין, צרו קשר תחילה עם היקב בו אתם מעוניינים להעביר את הסדנה והיעזרו בו לתכנון יתר היום בשאלות מכוונות כמו מה משך הסדנה? כמה משתתפים יכולים לקחת חלק בסדנה בו זמנית? מתי ניתן לנהל את הסדנאות? וכן הלאה. עם שאלות אלו יהיה לכם קל יותר לתכנן את המשך היום או תחילתו טרם הסדנה.

טיפ, אנחנו ביקב אדיר מעבירים סדנאות שונות ומגוונות עבור חברות וצוותי עובדים, במיומנות ואיכות בלתי מתפשרת עובדי החברה שלכם יזכו ליום חווייתי ועשיר טעמים.

להמשך התכנון, מומלץ לשלב פעילות טבע

התאימו את הטיול בטבע לעונה בשנה, נופי צפון הארץ יכולים להתאים בכל חודש בחודשו עבור העובדים שלכם. אצלנו למשל עובדי החברה ייהנו מנופי כרמים מניבים פסטורליים וצבעוניים, בנוסף, תוכלו לשלב ביום גיבוש לעובדי החברה חלקים אחרים נוספים שתמיד נעים לצפות כמו נקודות תצפית או פינות טבע אחרות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
06.01.2021
5 יינות מומלצים שחובה להכיר

המשך קריאה
06.01.2021
8 יינות מומלצים לעונת המעבר

המשך קריאה
23.12.2020
הטרנדים הבולטים של שנת 2020 בתחום היין

המשך קריאה
22.11.2020
מחפשים יין מומלץ? התשובה בפנים

יין אדום הוא אחד מהמשקאות הטעימים והנעימים ביותר לשתייה אם יודעים לבחור נכון את היין שלנו. היין יכול להתאים לארוחת השבת, לחגים, לחגיגות, לערבים רומנטיים ואפילו סתם עבור מי שרוצה כוס יין טוב בסופו של יום מתיש.

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב