סיור ביקב בצפון כחלק מסיור אטרקציות בצפון הארץ

צפון הארץ מזמין רבים לביקור, סיור ולחוות את הטבע בצורות שונות ומגוונות. כחלק מפעילות קבוצתית כמו יום גיבוש לעובדי החברה, יום כיף למשפחות או לזוגות אפשר ואף מומלץ לשלב סיור ביקב מומלץ בצפון כחלק מסיור אטרקציות בצפון הארץ. אילו אטרקציות מוצעות לכם ומה מיוחד כל כך בשילובן עם ביקור ביקב?

לא משנה אם בגליל או בגולן, צפון הארץ מאפשר לכם טיולים ואטרקציות מגוונות כדי להעביר יום ואפילו מספר ימים כחוויה מופלא למשפחות, זוגות ולצוותי עובדים. מטיול בשטחי טבע מרהיבים, ביקורים במטעים, כרמים וטעימות יין ביקבים, טיולי אקסטרים במים או ברכיבה על רייזרים ועוד אפשרויות רבות אחרות.

3 האטרקציות הפופולריות ביותר:

  • טיול במסלולי טבע – רבים המגיעים לצפון ממרכז הארץ מחפשים את החיבור לטבע, את השטח ואת האווירה הרגועה. עם טיול באחד ממסלולי הטבע באזור הצפון אתם יכולים להתאים את המסלול לרמת הכושר של חברי הקבוצה, אם זה טיול משפחות אפשר להתאים לגילאי הילדים ואם זה ליום כיף לזוגות, לפי כושר חברי הקבוצה. בדקו את המסלול היטב, וודאו את העונה שבה אתם יוצאים, אל תשכחו מים וחטיפים לדרך וכל שנותר לכם זה ליהנות ממסלולים בלי נופים מרהיבים.
  • רכיבה ברייזרים – אחד המסלולים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא טיולי הרייזרים שניתן להשכיר בצפון. חברות המוציאות טיולים מודרכים כשאתם נוהגים ברייזרים (כלי שטח קטנים) חווים את השטח מזווית אחרת, רכב משפחתי אינו יכול להגיע למקומות הללו ויוצא אצלכם חוויה ספורטיבית ומאתגרת. מתאים גם למשפחות עם ילדים קטנים.
  • שייט בקייקים – אומנם כבר שנים רבות אנחנו מכירים את שייט הקייקים, אך הפעילות הזו לא חולפת מרשימת האטרקציות בצפון הארץ וזאת משום שבמדינתנו מזג האוויר כל כך חם מרבית השנה כך שאנחנו מחפשים לעשות פעילויות מים בטבע. שייט קייקים יכולה להיות פעילות מהנה ביותר עבור כל קבוצה באשר היא.

אנחנו יקב אדיר ממליצים לכם לשלב סיור ביקב בצפון כחלק מסיור אטרקציות בצפון הארץ, לאתנחתא בשעות הצהריים החמות, לקראת סיום ביקורכם בצפון ולפני חזרתכם למרכז. אנחנו מזמינים אתכם להשלים את חווייתכם בביקור אצלנו, צרו עמנו קשר עוד היום ואנחנו נחזור אליכם בהקדם האפשרי ונשמח לעזור לכם להתאים את האטרקציה המתאימה ביותר עבור הקבוצה שלכם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
11.07.2021
תכנון מוצלח של טיול משפחתי בצפון הכולל סיור יקבים

המשך קריאה
27.06.2021
יין ואוכל - כללי זהב לשילוב מושלם

המשך קריאה
27.06.2021
גבינות טעימות ומה שמסביב להן

המשך קריאה
27.06.2021
אטרקציות בצפון לקבוצות לגיבוש ויום כיף

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב