יינות מומלצים לאירועים

לא משנה אם האירוע הוא חתונה, בר מצווה, ברית או יום הולדת עגול, בכל אירוע אנחנו רוצים שהאורחים שלנו ירגישו בנוח, באווירה טובה ושמחה, שהעיצוב יהיה נעים ומתאים לאופי שלנו, שהאוכל יהיה טעים ושיהיה יין טוב להרמת כוסית ולשחרור האוויר. מה הם היינות המומלצים לאירועים? איזה קייטרינג לאירועים לבחור? ואיך גם אתם יכולים לתכנן את האירוע שלכם בקלות ולא פחות חשוב להפוך אותו להצלחה מסחררת.

לאורך השנה אנחנו מוזמנים לאירועים רבים, החתונה של החבר, בת המצווה של הבת דודה ויום ההולדת של סבא. כל האירועים הללו מכנה משותף והוא שמחה גדולה שבעלי האירוע רוצים להעביר לאורחים שלהם חוויה משמחת ואיכותית.

יין ישמח לבב אנוש

יין הפך עוד בימי המקרא להיות כחלק מנחלתם של החוגגים, היום אנחנו רואים את היינות זורמים בכל חגיגה, מסיבה ואירוע. איך גם אתם יכולים לבחור ביין מומלץ לאירוע שלכם? איך להתאים אותו ואיך לדעת כמה להזמין?

יין אדום מומלץ

כבר שנים רבות שהיין האדום נמצא במקום של כבוד, הוא אצילי, מלא טעם ויש לו ניחוחות ארומתיים ייחודיים. כל שנת בציר משנה את טעמו, התיבול של היין מוסיף לארומה שלו ומאוד אופייני למצוא אותו באירועים שונים ומגווים.

יין לבן מומלץ

בשנים האחרונות אנחנו רואים ביקוש הולך וגדל של יינות לבנים גם באירועים ושמחות וגם לצריכה פרטית בבית בערב קיצי וחם. היינות הלבנים נתפסים כעדינים יותר, קלילים יותר וצוננים יותר בשל הגשתם לאחר קירור.

יינות סמוקים ו/או מבעבעים

ישנם אלו שלא מתחברים לטעמם של היינות האדומים או הלבנים, לכן הם יכולים למצוא את טעמם עם יינות סמוקים שהם יינות ורדרדים קלילים, גם הם מוגשים לאחר הקירור והם מעודנים בטעמם כמובן בהתאם לסוג היין וכן הלאה. יינות מבעבעים (או לפי שמם המוטעה שמפניות) הם יינות מוגזים, חלקם יותר וחלקם פחות והם קלילים גם כן.

רשימת יינות מומלצים לאירועים היא ארוכה ומשתנה בהתאם לאופי שלכם ושל האורחים שלכם. מומלץ בכל מקרה לעשות הזמנה של כמה סוגים שונים כדי להתאים לכמה שיותר אורחים והם יוכלו לעשות את הבחירה באירוע.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
11.07.2021
תכנון מוצלח של טיול משפחתי בצפון הכולל סיור יקבים

המשך קריאה
27.06.2021
יין ואוכל - כללי זהב לשילוב מושלם

המשך קריאה
27.06.2021
גבינות טעימות ומה שמסביב להן

המשך קריאה
27.06.2021
אטרקציות בצפון לקבוצות לגיבוש ויום כיף

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב