סיור ביקב אדיר – להכיר. לטעום. לחוות.

עולם היין הוא עולם עתיק ביותר, כבר בהיסטוריה הקדומה היין נכנס לחיי האדם ומאז עולם היין רק משתבח עם השנים. הטכנולוגיה נגעה בו בעדינות לאורך השנים, נוצרו שיטות גידול חדשות, שיטות ייצור היין וגם חידושים בדרך יישון היין. בואו להכיר את עולם היין בסיור ביקב אדיר.

במדינת ישראל ישנם יקבים רבים הפרוסים לאורכה של כל הארץ המבורכת שלנו. סיור ביקב אדיר הוא אחד מהיקבים המומלצים ביותר לביקור. יקב בוטיק איכותי במיוחד, מייצר יינות כשרים ומגוונים, נמצא באחת הנקודות המרהיבות ביופיין בלב ליבו של הגליל העליון, כשנוף כרמים פרוס לצד מרכז המבקרים שלו.

למי מתאים להגיע לסיור ביקב אדיר?

אל היקב מגיעים מבקרים רבים לאורך כל השנה, המיקום המושלם לגידול לגפנים לייצר היינות של היקב, הנוף המרהיב והחוויה הכללית שהמבקרים יוצאים לאחר סיור ביקב אדיר פשוט מושלם. הסיורים ביקב מתאימים לקבוצות חברים, קבוצות עסקיות, ימי כיף וגיבוש, ליחידים, זוגות וגם משפחות.

מה ניתן לגלות בסיור ביקב?

סיור ביקב אדיר מאפשר לכם לגלות את סיפור היקב, איך הכל התחיל ואיך היקב הגיע לאן שהוא היום. חלק מיינות היקב זכו במדליות בתחרויות בינלאומיות כמו הטרה וינו, תחרות בינלאומית המתרחשת אחת לשנה ובה עשרות יקבים ומאות יינות שונים משתתפים בתחרות ונשפטים על ידי שופטי יין בכירים מהארץ ומחו"ל.

בנוסף להיסטוריה, לסיפור המעניין ולידע שרוכשים במקום על אופן ייצור היין אתם יכולים לבחור להשתתף באחת מהסדנאות מיני רבות שהיקב מציע למבקריו. בין סדנאות הקולינריה שהיקב מציע הן: סדנת פסטה, סדנת שוקולד, סדנת גבינות ועוד רבות אחרות שכולן מלוות בסדנת יין טעימה ומעניינת.

השילוב של סדנאות קולינריה לבין סדנת יין מאפשר לכם לחוות סיור ביקב אדיר חוויתי ואיכותי. אם אתם מתעניינים בסיור ביקב, רוצים להעשיר את הידע שלכם, רוצים לערוך סיור לעובדי החברה, למשפחה או לצאת ליום כיף זוגי. אנחנו ביקב אדיר מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר כדי לתאם ביקור ואם תרצו לשמוע עוד פרטים על הסדנאות המתקיימות ביקב, נשמח לתת לכם מענה. השאירו פרטים כאן ונציג יחזור אליכם בהקדם.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
23.05.2021
יום גיבוש לחברות

המשך קריאה
23.05.2021
יום גיבוש לקבוצות

המשך קריאה
23.05.2021
סיור טעימות יין

המשך קריאה
18.05.2021
טרנדים קולינרים שחייבים לעשות שוב - סדנאות אוכל לזוגות

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב