ביקור ביקב עם ארוחת בוקר

ארוחות בוקר בחיק הטבע הן חוויה יוצאת דופן, מרגיעה שמשפרת את תחושתנו לאורך כל היום. זוגות, משפחות וקבוצות חברים נהנים לצאת לביקור ביקב עם ארוחת בוקר כדי לפתוח את הבוקר באווירה שונה הכוללת טעימות יין עם האנשים האהובים והקרובים להם.

רבים היום כבר לא מחכים לאירוע מיוחד כדי לאכול ארוחת בוקר מפנקת עם יקיריהם, יותר ויותר בוחרים להיפגש עם חבריהם או עם בני המשפחה המורחבת בבוקר על מנת להעביר את השעות הערניות ביותר, הנעימות והשקטות עם קרוביהם. יקב עם ארוחת בוקר מעניק לכם את האפשרות ליהנות גם מארוחה מענגת גם מטעימות יין וכמובן ליהנות מאווירה יוצאת דופן.

יקב עם ארוחת בוקר מומלצת

ישנם יקבים רבים המאפשרים היום לבקר במרכז המבקרים שלהם, ליהנות מארוחת בוקר או טעימות של גבינות וכדומה ובו זמנית לטעום מהיין שהיקב מיצר. אצלנו ביקב אדיר תוכלו ליהנות מאווירה פסטורלית, נופים מרהיבים וארוחת בוקר מפתיעה וטעימה במיוחד בליווי יין איכותי של היקב. היקב ממוקם בגליל העליון לנוף כרמים משגעים, תוכלו ליהנות מארוחת בוקר המתאימה למשפחות, לזוגות ולקבוצות.

יקב אדיר הינו יקב כשר לכן גם שומרי הכשרות ושומרי המסורת יכולים ליהנות מארוחת בוקר טעימה וכשרה. לא כל יקב עם ארוחת בוקר בארץ יכול לספק כשרות, ישנם יקבים הפועלים בשבתות ובחגים מה שמצמצם את האפשרויות עבור הקהילה המסורתית. אנחנו ביקב אדיר שומרים שבת וימים טובים ומעניקים ללקוחותינו את האפשרות ליהנות מארוחות בוקר עשירות וטעימות יין בימים א' עד ו'.

לאחר ארוחת הבוקר מומלץ לצאת להליכה בטבע, הגליל העליון מלא במקומות מרתקים ובמרחבים פתוחים הצובעים את הנופים בירוק. כדי ליהנות מבוקר מרגיע ושלו כדי ליהנות מהטבע המוצע באזור ולהעשיר את החוויה של אותו היום אף יותר.

אנחנו ביקב אדיר מזמינים אתכם ליצור אתנו קשר או להשאיר פרטים לשריון מקום ביקב בצפון עם ארוחת בוקר וכמובן אם תרצו נשמח להמליץ לכם מסלולים מרהיבים ויפיפיים להמשך הבוקר בטיול הליכה בטבע או באטרקציות מגוונות המוצעות באזורינו שיתאימו למשפחות, לקבוצות החברים או לזוגות.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
07.10.2020
השילוב המנצח - יקב גבינות ויין

המשך קריאה
01.10.2020
חוויה לכל המשפחה בביקור ביקב בצפון עם ארוחת בוקר

המשך קריאה
24.09.2020
יום גיבוש בצפון

המשך קריאה
15.09.2020
אטרקציות בצפון לקבוצות קטנות וגדולות

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב