יקב בצפון מרכז מבקרים

חובבי היין בארץ וגם בעולם ייסעו ליקב בצפון מרכז מבקרים כדי לבחון טעמו של יין חדש וגם ישן.

תחום היין בישראל הולך ומשתבח עם השנים, יותר ויותר ישראלים מגלים את התעניינותם בתחום, ייננים רבים מוצאים דרכים יצירתיות בשילוב עם הטכנולוגיה המתקדמת כדי ליצור עוד יין איכותי ולשמור אותו בתנאים מעולים וכמובן שכל התהליך ליצירת יין איכותי מתחיל באדמת הכרם וגידול הזנים.

יקב אדיר – יקב בצפון מרכז מבקרים

בישראל ישנם יקבים רבים בכל חלקי הארץ, מהדרום ועד הצפון. לכל יקב מומלץ בצפון מרכז מבקרים בו ניתן לבקר ולטעום את תוצרתם, להתרשם מתהליך היצור ואם הכרם בקרבת מקום ליקב, ניתן לסייר גם בכרם ולראות את הגידול בשטח.

החוויה ביקב בצפון מרכז מבקרים מאפשר לכם להכיר את היקב שמארח אתכם, מאפשר לכם לטעום יינות חדשים שהיקב מציע לכם וכמובן שאם אהבתם את היין שטעמתם, תוכלו לרכוש אותו במרכז המבקרים וליהנות ממנו בביתכם.

רוב היקבים בארץ מאפשרים לכם להיכנס לעולם היין, ללמוד עליו, להכיר את תהליך ייצור היין ואת המשתנים שאותו יקב לוקח בחשבון כמו סוג האדמה ומזג האוויר, מספר לכם על האדמה של גידול הכרם שממנו הם מפיקים את היין ואם התמזל מזלכם ואתם הגעתם ליקב שאדמות הכרם ליצור היין שלו בקרבת מקום, תוכלו ליהנות מהליכה קצרה ברגל, לראות ולהתרשם מהכרם של אותו היקב.

יקב אדיר, הינו יקב בוטיק בצפון מרכז מבקרים ממוקם במרכז הגליל העליון, מאפשר לכם להכיר את העולם של היקב, לשמוע על התפתחות היקב, מאיפה הכל התחיל ואיך הם סללו את דרכם לזכיות בתחרויות יין בינלאומיות. צרו קשר עוד היום כדי לתאם את ביקורכם במרכז המבקרים שלנו.

אתם יוצאים לטיול משפחתי, אחרי שהגשמתם לילדים את רצונותיהם, ביקרתם באטרקציות שהם התעניינו וביקשו, עכשיו תורכם המבוגרים יותר ליהנות בטיול, הזמינו מקום בסיור ביקב בצפון מרכז מבקרים על מנת שגם לכם ההורים יהיה חוויה נעימה. גם אם אתם קבוצת חברים שהחליטה לנצל יום שמשי חמים ונעים לטיול בצפון, אתם מוזמנים לשלב בטיולכם ביקור במרכז המבקרים של יקב אדיר.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
23.06.2020
3 המלצות חמות לאטרקציות לזוגות בצפון

המשך קריאה
22.06.2020
מתנות לחגים ואירועים מיוחדים

המשך קריאה
21.06.2020
איך בוחרים פעילות ליום כיף לחברות

המשך קריאה
16.06.2020
יום גיבוש לעובדים ביקב בצפון

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב