מתנות לחגים ואירועים מיוחדים

אנחנו הישראלים יודעים לעשות מסיבה בכל סיבה, אנחנו חוגגים חגים רבים, אירועים מיוחדים ושמחים מלווים אותנו לאורך כל השנה, חתונות, בריתות, בר מצוות, חנוכות בית ועוד. בהחלט ניתן לומר שהישראלים יודעים לחגוג. אילו מתנות מיוחדות ניתן לתת באירועים מיוחדים מבלי לפשוט את הרגל. זרי פרחים, בקבוק יין או שמן זית? לכל אירוע ניתן להתאים מתנה מושלמת ואפילו משעשעת.

על מנת לעשות את הבחירה הנכונה למתנה המתאימה עליכם לענות על שלושה קריטריונים תחילה:

  • מה סוג האירוע או החג?
  • מה הקרבה ביניכם ובין מקבל המתנה?
  • וכמובן, מה התקציב שהקצבתם לעצמכם בעבור המתנה כולה? אם למשל אתם צריכים לשלם לשליח תכללו זאת בתקציב.

אחרי שעניתם על שלוש שאלות אלו ניתן לצאת לדרך. תחשבו על מקבל המתנה ומה שהוא אוהב. אם אתם אוהבים למשל ורדים אדומים, מתענגים מריחם ומתמוגגים ממראה זר הפרחים על שולחנכם. זכרו שישנם כאלו שסולדים את הריח והמראה והם בכלל אוהבים ליליות. אם הקרבה ביניכם ובין מקבלי המתנה קרובה השתמשו בידע שכבר יש בידכם והתאימו את המתנה לו או לה. במידה ומדובר באדם חדש שנכנס לחייכם ואין לכם שום קצה חוט מה הוא או היא אוהבים, תחשבו פשוט על מה שאתם הכי הייתם שמחים לקבל ולכו עם ההרגשה שלכם. בכל מקרה צרפו פתק החלפה (לא רלוונטי בהזמנת זרי פרחים אבל רלוונטי במקרים רבים אחרים).

נסו להתאים מתנות לעונה או לאירוע

כולם כבר מכירים את הבדיחה הדי עצובה שבחנוכת בית תמיד תהיה הדודה שתביא ואזה, ובסוף קורה מצב שעוד דודה מביאה ואזה. תודה לדודות שהבינו עם השנים שוואזות יש בכל בית ואת המתנה הזו פחות רצוי להביא. אם הזוג צעיר ואין להם כוסות יין למשל, תוכלו לשלב להם בקבוק יין אדום מומלץ עם סט כוסות ליין, לארוז יפה ויש לכם מתנה שתשמח כל אחד.

בחגים למשל אנחנו מגיעים לרוב עם משהו שכבר הכנו בעצמנו. בחג החנוכה למשל תוכלו להגיע לבית המארח בהדלקת הנרות עם בקבוק שמן זית לזכר אותו נס כד השמן. המתנה יכולה להיות משעשעת במיוחד אם תוסיפו לה פתק קטן כמו "זוכר אותי? אני הנס" והיא בהחלט שימושית בכל מטבח.

מאמרים נוספים שיכולים לעניין אותך
23.06.2020
3 המלצות חמות לאטרקציות לזוגות בצפון

המשך קריאה
21.06.2020
איך בוחרים פעילות ליום כיף לחברות

המשך קריאה
16.06.2020
יום גיבוש לעובדים ביקב בצפון

המשך קריאה
09.06.2020
אטרקציות בצפון לקבוצות בשילוב יקב בוטיק

המשך קריאה
!בואו לבקר אותנו ביקב